TEHTUD TÖÖD

Projekt

Koduleht: nagemisuuringud.ee
Tellija: Nägemisuuringud OÜ

Projekti väljakutse

 

Meie kliendiks oli/on ettevõte, kes alles alustab oma tegevust. See tähendab seda, et eelnevat kodulehte loomulikult ei ole ning pidime alustama oma tööd täiesti algusest.

Kodulehe väljatöötamisel pidime korralikult süvenema meie kliendi teenuse spetsiifikasse ja tegema kõik nii, et valmiv koduleht oleks müüv ning täidaks püstitatud eesmärke.

Klient soovis, et kodulehe külastajad saaksid kodulehelt informatsiooni teenuste kohta ning saaksid ka broneerida aega spetsialisti vastuvõtule. Lisaks sellele soovis klient ka tegeleda sisuturundusega ehk siis kirjutada aegajalt kasulikke artikleid oma valdkonnast.

Väga olulisel kohal olid uue kodulehe projekti alguses turvalisus, lihtne kodulehe haldamine ning jätkusuutlikkus.

 

 

Lahendus

Arendasime kodulehe, kus suur rõhk on lihtsal navigeerimisel ja lihtsasti hallataval broneerimise rakendusel.

Kodulehe külastajaid tervitab esileht, kus on lühidalt kogu info, mida kodulehelt leida võib. Lisaks sellele on kodulehel ka broneerimise rakendus, mis võimaldab kodulehe külastajal lihtsa vaevaga broneerida endale sobiv aeg spetsialisti vastuvõtule.

Kodulehe arendusel pandime suurt rõhku sellele, et see töötaks kiirelt, turvaliselt ning oleks ilus nii mobiilis kui ka tavaarvuti ekraanil.

 

 

 

Tulemus

Valminud kodulehega saad tutvuda siit:

Mõned pildid valminud projektist

 

Alustame koostööd

Kui Sinu ettevõte või mittetulundusühing vajab uut kodulehte, siis anna sellest teada. Saada oma kontaktandmed ja võtame ise Sinuga ühendust, et kokku leppida esimene TASUTA konsultatsiooni aeg.