TEENUSED

DISAIN

HEA DISAIN EI TEKI JUHUSLIKULT

Highway Media poolt tehtud kodulehtede disain on ilus, funktsionaalne ja lihtne kasutada. Me rakendame oma töös kaasaegseid disainivõtteid, oleme alati kursis viimaste trendidega ning kasutame neid ka oma töös. Lisaks veendume selles, et iga disain näeks välja unikaalne ja samas ka müüv. Hea disain ei teki juhuslikult. Selle loomisel on kindlad põhimõtted ja reeglid, mis lähtuvad kodulehtede külastajate harjumustest (UX). Kõike seda jälgides saame luua ilusad ja lihtsasti kasutatavad kodulehed. Meie poolt tehtud kodulehed on spetsiaalselt disainitud nii, et need toimivad väga hästi ning näevad ilusad välja ka mobiilis ja tahvelarvutis.

arendamine

Me armastame wordpressi

Iga ehitis vajab tugevat vundamenti. Sama põhimõte käib ka sinu kodulehe kohta. Me loome kõik kodulehed kasutades vabavaralist sisuhalduse tarkvara nimega WordPress. 2003 aastal turule tulnud tarkvara oli esialgu suunatud ainud blogijate tööriistaks, tänaseks on sellest tarkvarast küpsenud kodulehtede arenduse platvorm, mida kasutab ligikaudu 25% kogu maailma veebilehti (ja see arv kasvab). Me armastame WordPressi, kuna see on väga paindlik, töökindel ja lihtne kasutada. WordPressi võimekast tarkvarast piisab, et hoida töös sellised maailma suured kodulehed nagu Time, CNN, UPS ja Dow Jones. Samas on WordPress nii kasutajasõbralik ning lihtsasti kasutatav, et selle haldamisega saab hakkama igaüks, kes suudab välja saata e-meili või koostada Word-is dokumenti.

Hooldus

Isegi kõige vastupidavam auto vajab regulaarset hooldust, et see töötaks hästi. Meie pakume täisteenust kodulehe hooldamise jaoks. Seda on vaja selleks, et Sinu koduleht oleks kiire, turvaline ja toimiks nii nagu peab. Selleks, et see nii oleks peab leht olema alati uuendatud ja kasutama tööks kaasaegseid programme. Nii nagu auto mitte regulaarne hooldus võib põhjustada suuremaid väljaminekuid, võrreldes õigeaegselt tegemisega, on ka kodulehe hoolduses. Me teostame uuendusi ja teeme kõik, et kaitsta sinu kodulehte pahavara eest ning teeme kodulehest regulaarseid varukoopiaid. Nii on garanteeritud, et Sinu koduleht, mis on ühtlasi ka ettevõtte internetis paiknev nägu, toimib kliendi jaoks nii nagu vaja.

Alustame koostööd

Kui Sinu ettevõte või mittetulundusühing vajab uut kodulehte, siis anna sellest teada. Saada oma kontaktandmed ja võtame ise Sinuga ühendust, et kokku leppida esimene TASUTA konsultatsiooni aeg.