MEIST

highway mediast

Highway Media nimi ja lugu on inspireeritud lennundusest, kus kehtib ülim täpsus ja korrektsus. Nendest põhimõtetest ajendatuna oleme loonud ettevõtte, mis keskendub peaasjalikult väiksematele ettevõtetele kvaliteetse kodulehe ja digiteenuste pakkumisega.

KES ME OLEME

Highway Media on loodud 2016 aastal, ajendiks eelnev pikaajaline töökogemus samas valdkonnas ning arusaam, et turul on tugevalt puudus kvaliteetsest teenusest, mis oleks suunatud just väiksematele ettevõtetele ja MTÜ-dele.
Meie töö on luua lihtsasti kasutatavaid ja ilusaid kodulehti, mis aitavad Sinu ettevõttetel või mittetulundusühingutel olla veebis vääriliselt esindatud.

Kui alustame koostööd siis tahame, et Sinul läheks hästi, sest siis läheb ka meil hästi kuna suure tõenäosega olema koostööpartnerid pikemaks ajaks.

Aitame Sind nii kodulehe planeerimisel kui ka vajadusel anname näpunäiteid/ideid/nõu selles osas, kuidas panna koduleht enda äri jaoks parimal viisil tööle. Samuti ei jäta me sind peale kodulehe valmimist omapäi vaid aitame ka vajadusel nii halduse kui ka hoolduse kohapealt.

Kuigi alguses mainisime lennundust, siis koduleht ja selle tellimine on nagu rätsepatöö, kus kehtib reegel üheksa korda mõõda ja üks kord lõika. Seda põhimõtet järgides oleme loonud kodulehe arendusprotsessi, mis on arusaadav, läbipaistev ja lõpptulemus on see, milles alguses kokku lepitakse.

Kogu kodulehe arenduse protsessi juures on meie märksõnadeks turvalisus, kiirus, kaasaegsus ja hea klienditeenindus.

Ervet Kiolein

Ervet Kiolein

KONSULTANT

Ervet Kiolein, kes on asutaja ja peamine konsultant Highway Medias, ning väga suur lennunduse fänn, on lennukas ning suudab kiiresti sukelduda kliendi lahendamist vajavatesse valdkonnaspetsiifilistesse probleemidesse. Tema kaasamõtlemise oskus ja sügav huvi ärialaste protsesside vastu aitab luua just sellise kodulehe, millest Sinu äril ka kasu on.

info@highwaymedia.ee
+372 5814 1949

Alustame koostööd

Kui Sinu ettevõte või mittetulundusühing vajab uut kodulehte, siis anna sellest teada. Saada oma kontaktandmed ja võtame ise Sinuga ühendust, et kokku leppida esimene TASUTA konsultatsiooni aeg.